Z1R Polishing Cloth
STILL NOT SURE ABOUT FITMENT?
LET US HELP
- Keep your helmet gleaming and your shield free of smudges and bugs with a Z1R polishing cloth
This product can expose you to chemicals, including chromium, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov
| Package Height | 0.14 |
|---|---|
| Package Length | 5.2 |
| Package Width | 3.71 |
| Brand | Z1R |
| Parts Unlimited # | 0136-0001 |
| Length Imperial | 15" |
| Length Metric | 38.1 cm |
| Material | Synthetic Fibers |
| Model | Z1R |
| Riding Style | Street |
| Type | Polishing |
| Width Imperial | 16" |
| Width Metric | 40.6 cm |
| Unit of Measure | Each |