PRO PAD Jolly Roger Flag - 6" x 9"
STILL NOT SURE ABOUT FITMENT?
LET US HELP
This product has been discontinued
Out of stock
- Double-sided flags hold up to highway speeds
- Woven polyester fabric and triple stitched seams for long lasting durability
- Made to go over a 3/8" pole
- Made in the U.S.A.
| Vendor Part Number | FLGJR |
|---|---|
| Package Height | 0.3 |
| Package Length | 6.2 |
| Package Width | 4.1 |
| Brand | PRO PAD |
| Parts Unlimited # | 0521-0440 |
| Color Family | Black |
| Color/Finish | Black |
| Length Imperial | 6" |
| Length Metric | 15 cm |
| Material | Textile |
| Riding Style | Street |
| Style | Skull & Bones |
| Width Imperial | 9" |
| Width Metric | 23 cm |
| Unit of Measure | Each |